تبلیغات
مجتمع فرزانگان شهرستان روانسر - مطالب اردیبهشت 1392
 
مجتمع فرزانگان شهرستان روانسر
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع
در تاریخ 30/2/92 اردوی حیاطی دانش آموزان ابتدایی دبستان سمیه با هدف ایجاد محیط شاد و پرنشاط درمدرسه برگزار گردید. با هماهنگی که از قبل صورت گرفته بود ، دانش آموزان به همراه معلمین و عوامل اجرایی مدرسه یک روز شاد و پرنشاط را در مدرسه گذراندند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
ه گزارش خبرگزاری مهر، شرکت کنندگان در تحقیقات دانشگاه آکسفورد پس از عبور جریان الکتریسیته از مغزشان در محاسبات سریع تر شدند و توانایی یادگیری آنها 5 برابر بیشتر شد.

تیم تحقیقات دانشگاه آکسفورد به 51 دانشجو ریاضی آموزش داد و با عبور جریان الکتریسیته از مغز آنها، دانشمندان توانستند که مهارتهای عددی آنها را تا یک سوم افزایش دهد، آنها همچنین به این نتیجه رسیدند که مهارتهای محاسباتی شرکت کنندگان 5 برابر سریع تر شده است.

حدود نیمی از شرکت کنندگان، هنگام یادگیری یک جریان سبک از مغزشان عبور کرد، پس از 5 جلسه افرادی که از این فرآیند استفاده کرده بودند ارقام، جدولهای زمانی و محاسبات را به سرعت به خاطر می آوردند که این سرعت و دقت درمقایسه با افرادی که تحت قرار گیری جریان الکتریسیته از مغزشان نبودند قابل توجه بود.

این افراد همچنین تا 30 درصد بیشتر توان محاسباتی داشتند. این درحالی است که این مهارت تا شش ماه بعد در آنها باقی ماند.

دکتر روی کوهی کادوش از کرسی روانشناسی آموزشی دانشگاه آکسفورد ابراز امیدواری کرد که این روش به افرادی که در ریاضیات مهارتی ندارد، کمک کند.

وی افزود: این تحقیق یک روش ارزان و مطمئن است که می تواند مهارتهای ریاضی افراد را با مداخله محدود ارتقا دهد. ما در این فرآیند آن بخش از مغز را که با ریاضیات سروکار دارد، تحریک کردیم چرا که مهارتهای ریاضی پایین برای بسیاری از افراد یک چالش محسوب می شود.

دکتر روی کوهی کادوش تأکید کرد: این درمان بی درد و غیر تهاجمی است.

به طور تخمین یک نفر از هر 5 نفر با مهارتهای محاسباتی ابتدایی مشکل دارد این درحالی است که یک نفر از هر 15 نفر مبتلا به محاسبه پریشی (dyscalculia) است که این امر موجب می شود حتی شمارش برای آنها غیر ممکن باشد.

مشخص نیست که این تحریک الکتریکی چگونه عمل می کند اما اسکنهای مغزی نشان می دهد که این امر ذخیره اکسیژن و مواد مغذی مغز را افزایش می دهد.

نتایج این تحقیق که در مجله بیولوژی امروز منتشر شده دربرگیرنده 5 جلسه 45 دقیقه ای ریاضی با حضور 25 نفر بوده که برای 20 دقیقه مغزشان با یک جریان الکتریکی سبک تحریک شده است.

این گروه اظهار داشت که این تحقیق می تواند موجب تغییر روشهای جدید تدریس شده و بخش خفته مغز را که با اعداد سروکار دارد بیدار کند.

دکتر کوهن کادوش با اشاره به مسائل اخلاقی این تکنیک گفت: هدف ما کمک به افرادی است که تواناییهای محدودی دارند. البته این تکنیک می تواند به منظور ارتقای تواناییها مورد استفاده افراد عادی یا فراتر از عادی نیز قرار بگیرد. اما بحث درباره این این روش تقلب محسوب می شود یا خیر هنوز یک بخش باز است. اگر این روش در در دسترس همه قرار گیرد، ما آن را تقلب ارزیابی نمی کنیم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
«شاهنامه آخرش خوشه» از معروفترین ضرب‌المثل‌ های فارسی است اما این سؤال پیش می ‌آید که با وجود پایان تلخ و شکست ایرانیان از اعراب در پایان «شاهنامه»، چرا این ضرب‌المثل در بین مردم رواج یافته است؟
به گزارش ایسنا، ضرب‌المثل‌ ها از گذشته تا امروز در زندگی مردم و ارتباط کلامی آنها جایگاه خاص خود را دارند. بیشتر ضرب‌المثل‌ های رواج ‌یافته در بین مردم از یک اتفاق یا روایت تاریخی نشأت می‌ گیرند و در زندگی واقعی گذشتگان ریشه دارند؛ اتفاق‌ هایی که سینه به سینه نقل شده‌ و با گذشت زمان به ضرب‌المثل تبدیل شده‌ اند.
حسن انوری در «فرهنگ امثال سخن» می‌ گوید: این ضرب‌المثل اشاره‌ طنزآمیز به کاری دارد که بر خلاف انتظار شخص پیش می‌ رود و پایان خوشایندی ندارد. در واقع در این کتاب این ضرب‌المثل به عنوان یک جمله‌ معکوس در مورد یک ماجرا با پایان ناخوشایند به کار می‌ رود.
به باور برخی از افراد هم این جمله را اعراب که در پایان «شاهنامه» با شکست یزدگرد بر ایرانیان پیروز می‌ شوند، وارد ضرب‌المثل‌ های ایرانی کرده‌ اند. البته این باور در هیچ کتاب و پژوهشی، سندیت تاریخی ندارد و به نظر بسیاری از پژوهشگران ادبیات مردود است.
در کتاب‌ های مختلفی که درباره‌ «شاهنامه»، سیر داستان‌ ها و پایان آن نوشته شده، به این ضرب‌المثل اشاره شده است. در این کتابها «خوش» خوانده شدن آخر «شاهنامه» حاوی نوعی نگاه کنایی به شکست ایرانیان از اعراب و پایان اقتدار سلسله‌ی ساسانیان با شکست و مرگ یزدگرد است. «شاهنامه چگونه به پایان رسید» محمد محیط طباطبایی و «شاهنامه آخرش خوش است» محمدابراهیم باستانی پاریزی از جمله‌ این کتابها هستند.
کتاب «ریشه‌های تاریخی امثال و حکم» نوشته‌ مهدی پرتوی آملی که به بررسی تاریخی ریشه‌های ضرب‌المثل‌ های ایرانی پرداخته شده، علت رواج این جمله را این می‌ داند که در گذشته هر کس «شاهنامه» می‌ خواند و به ستایش سلطان محمود غزنوی می‌ رسید، از همت سلطان در تحسین «شاهنامه» خوشحال می ‌شد؛ اما با پایان یافتن «شاهنامه» و فهمیدن حق‌ ناشناسی سلطان محمود در قبال فردوسی و کتابش، متوجه اشتباه خود می‌ شد. این روایت بعدها به ضرب‌المثل تبدیل شد و عاقلان به هر کس که دست به کار نابخردانه‌ ای بزند و اصرار بر ادامه‌ آن داشته باشد، می‌ گویند: شاهنامه آخرش خوش است.
در این‌ باره نظریات متناقضی هم وجود دارد. به عنوان مثال محمد‌علی اسلامی ندوشن در این‌باره معتقد است: این ضرب‌المثل کنایی نیست و اشاره به هسته‌ اصلی «شاهنامه» یعنی جنگ‌ های ایرانیان و تورانیان دارد. او اعتقاد دارد که خوش بودن پایان «شاهنامه» مربوط به حمله‌ اعراب و شکست ساسانیان نیست، بلکه به پیروزی نهایی پهلوانان ایرانی بر لشکر توران اشاره دارد که البته این پیروزی در قسمت‌ های میانی «شاهنامه» و در بخش پهلوانی آن است و به آخر «شاهنامه» که مربوط به بخش تاریخی می‌ شود، ربطی ندارد.
محیط طباطبایی در کتاب «شاهنامه چگونه به پایان رسید» نظر دیگری هم در رابطه با این ضرب‌المثل دارد. در گذشته وقتی نقالان از خواندن یک دوره‌ی کامل «شاهنامه» فارغ می‌شدند، در مجلس نقل «شاهنامه» جشن کوچکی برپا می‌شد و کسانی که مدتها با اشتیاق، دل به داستانها و حماسه‌ سازی‌ های پهلوانان ایران‌ زمین می ‌سپردند، بساط شیرینی و چای را فراهم می‌کردند و معتقد بودند که هرچند پایان کار ایرانیان در آخر « شاهنامه» خوش نیست، اما به پایان رساندن نقالی کامل این کتاب شایسته‌ شادمانی است.
برخی نویسندگان و پژوهشگران «شاهنامه» هم مفهوم کنایی این ضرب‌المثل را مربوط به رفتار سلطان محمود غزنوی و طرد فردوسی و کتابش از دربار می ‌دانند. آن‌ها معتقدند، این جمله به داستان‌های «شاهنامه» ربطی ندارد و به سرگذشت فردوسی و رانده شدنش پس از ۳۰ سال تلاش برای سرودن «شاهنامه» اشاره دارد.
آنچه از پایان بخش پهلوانی و تاریخی «شاهنامه» می‌ توان فهمید، این است که با کشته شدن رستم، نامدارترین پهلوان ایرانی و همچنین شکست ایرانیان از اعراب، پایان داستان‌ های این اثر ماندگار برای مردم ایران «خوش» نیست. با این وجود، خلق این کتاب توسط فردوسی و داستان‌های زیبا و حماسی آن که در دلاوری و خصایص نیکوی پهلوانان و اساطیر ایرانی ریشه دارد، برای همیشه برای ایرانیان خوشایند خواهد بود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 27 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع

در این مطلب مهارت‌های مدیریت زمان و نكته‌های طلایی چگونه مطالعه كردن در شب امتحان را فرا خواهید گرفت.

آیا درس‌هایتان را تلنبار كرده و برای شب امتحان نگه داشته‌اید؟ آیا نگران نمره درسی‌تان هستید؟ آیا فكر می‌كنید فرصت مطالعه ندارید؟

نگران نباشید در این مطلب مهارت‌های مدیریت زمان و نكته‌های طلایی چگونه مطالعه كردن در شب امتحان را فرا خواهید گرفت.

نخستین گام

اگر جزو دانش‌آموزانی هستید كه شب قبل از امتحان درس می‌خوانید بهتر است به ساعات فكر كنید نه به دقایق. فكر كنید چه مطالبی را می‌توانید در زمان كوتاه یاد بگیرید.

 

قبل از این كه مطالعه را شروع كنید به موارد زیر توجه كنید :

_ مواد مغذی برای تقویت ذهن مصرف كنید

قطعاً مواد مغذی شامل پفك، چیپس و پاپكورن نمی شود. تخم‌مرغ و چند تكه شكلات تلخ در وعده شام بسیار مؤثر است. شكلات تلخ كارایی مغز را افزایش می‌دهد.

_ اگر احساس خستگی می‌كنید، دوش آب سرد بگیرید

دوش آب سرد به احساس تازگی و طراوت و بیدار ماندن كمك می‌كند. خوردن یك دسر سبك مانند سیب كارایی را چند برابر افزایش می‌دهد و استرس را دور می‌كند. غذاهای سنگین نخورید، این غذاها باعث احساس خواب‌آلودگی می‌شوند. درحالی كه این چیزی است كه قصد دارید از آن جلوگیری كنید. اگر در طول مطالعه آدامس بجوید، حواستان پرت شده و نمی‌توانید چیزی را كه مطالعه كردید، به خاطر بیاورید.

_ تغذیه سالم قبل از مطالعه باعث می‌شود احساس گرسنگی نكرده و برای خوردن تنقلات وسوسه نشوید

مطالعه را با یك نوشیدنی یا آبمیوه خنك شروع و احساس كنید سر جلسه امتحان نشسته‌اید پس جدی باشید. در این حالت هیچ بهانه‌ای ندارید كه از جا بلند شوید.

-همه لوازم مورد نیاز را كه برای آزمون نیاز دارید در كنار دست‌تان قرار دهید.

جزوات، كتاب‌های درسی، سوالات آزمون‌های قبلی، یادداشت‌ها و... را روی میز كار بگذارید.

_ ساعت را برای 45 دقیقه تنظیم كنید، در بازه‌های زمانی 45 دقیقه مطالعه كنید و 5 دقیقه بعد از این مدت استراحت كوتاهی كرده و دوباره مطالعه را ادامه دهید. چنانچه بخواهید برای ساعات نامحدود مطالعه كنید، مغز بیش از حد خسته شده و مجبور می‌شوید برای حفظ تمركز زمان طولانی‌تری را صرف كنید.

بهتر است اهداف‌تان را با پاداش‌های كوچك ( زنگ تفریح ) دنبال كنید در این حالت می‌توانید تا زمانی كه لازم است به مطالعه ادامه دهید فقط كافی است زمان‌سنج را برای 45 دقیقه تنظیم كنید.

_ راهنمای درسی و مواد امتحانی را دنبال كنید؛

  به یادداشت‌ها، جزوات، كتاب‌ها و آزمون‌های قبلی كه احتمال می‌دهید در امتحان مورد توجه باشد، مراجعه كنید. معلم‌ها سوال‌ها را از درس‌هایی كه در كلاس ارائه شده، طرح می‌كنند بنابر این یادداشت‌ها و جزوات منابع باارزشی به شمار می‌روند. یادداشت‌ها را هرگز برای مطالعه در شب قبل از آزمون فراموش نكنید. به سوالاتی كه آخر هر فصل وجود دارد توجه كنید و خود را با بررسی این سوالات بیازمایید. علاوه بر آن به دو صفحه اول هر بخش كه خلاصه‌ای از مطالب فصل مربوطه است توجه كنید تا اطلاعات اساسی و اولیه را درباره هر فصل یاد بگیرید.

_ مسابقه پرسش و پاسخ با یك دوست یا اعضای خانواده سرعت یادگیری را افزایش می‌دهد

از مادر، برادر، پدر و خواهر یا یك دوست صمیمی بخواهید به تعدادی از سوالات شما خیلی سریع پاسخ دهد. لیستی از مطالبی كه شما را درگیر كرده و نمی‌توانید آن‌ها را به خاطر بسپارید تهیه كنید و در قالب سوال آن‌ها را از اطرافیان بپرسید و بخواهید خیلی سریع به سوال‌تان پاسخ دهند. تكرار پرسش و پاسخ باعث می‌شود آن‌ها ملكه ذهن شوند. علاوه بر آن مسابقه پرسش و پاسخ كمك می‌كند تا نقاط ضعف موجود را جبران كنید.

_ تهیه یك لیست برای بررسی سریع، همه نكات درسی، مطالب حفظی، تاریخ‌های مهم و معادلات پیچیده را روی یك ورق كاغذ بنویسید. این لیست را قبل از آزمون و صبح روز بعد مطالعه كنید.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 27 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع

کسب رتبه ی اول مسابقه ی تفسیر قرآن کریم در مرحله ی  استانی  توسط «نسیبه عبدی » دانش آموز سوم دبیرستان را به ایشان ،خانواده ی محترمشان وکلیه ی پرسنل مجتمع تبریک وتهنیت می گوییم.به امید موفقیت شان در مرحله ی کشوری.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع
روابط عمومی : به مناسبت ماه مبارک رجب ومیلاد امام محمد باقر(ع)بیش از 700دانش آموزدختر وپسر کلاس سوم ابتدایی مدارس شهرستان روانسر جشن شکرگزاری مهارت در روخوانی قرآن کریم برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش روانسر :  در مراسمی که به همین مناسبت بصورت نمادین در مسجد جامع شهر روانسر با حضور دانش آموزان ، اولیاء ومربیان ومسئولان برگزا شد امام جمعه روانسر با اشاره به اهمیت قران در زندگی افراد گفت: قرآن کریم سراسر درس زندگانی وسعادت است وتمسک به قرآن مایه ی  نیک بختی در دنیا وآخرت می گردد  .

ماموستا ملا عبدالله غفوری افزود : آشنا نمودن دانش آموزان با کتاب آسمانی قران کریم موجبات رشد شخصیتی ومعنوی کودکان ونوجوانان می شود .

 معاون آموزش ونوآوری مدیریت آموزش وپرورش شهرستان روانسر نیز در این مراسم گفت: در راستای تحول بنیادین در آموزش وپرورش  افزایش توانایی روخوانی سوره های قرآنی ازاهداف آموزش قرآن در کلاس سوم ابتدایی است .

محمد لقمان غفوری افزود : در این شهرستان 102 مدرسه ابتدایی دایر است وجشن شکر گزاری  مهارت در روخوانی قرآن در تمامی مدارس ومجتمع های آموزشی وپرورشی این شهرستان برگزار می شود .

در ادامه این مراسم معنوی دانش آموزان با اجرای سرود ودکلمه وهمچنین همخوانی آیاتی از قرآن درسی کلاس سوم مهارت در روخوانی قرآن کریم را جشن گرفتند

منبع خبر :   کارشناس روابط عمومی


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع
دانش آموزان پایه ی سوم راهنمایی عاطفه و سوم متوسطه فرهنگ در یک مراسم باشکوه وبه یادماندنی مشترکا جشن فارغ التحصیلی خود را در سالن فرهنگ باحضور عوامل اجرایی و دبیرانشان برگزار کردند.برای این عزیزان آرزوی موفقیت و کسب مدارج عالی  را از درگاه حضرت حق خواهانیم.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع
دانش آموزان پایه ی ششم ابتدایی دبستان سمیه در یک مراسم باشکوه و به یاد ماندنی پایان دوره ی ابتدایی را جشن گرفتند.ماهم به آن ها تبریک می گوییم و از ایزد منان برایشان آرزوی موفقیت و سرافرازی داریم .نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 20 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع
قابل توجه خانواده های محترم و دانش آموزان عزیز

چگونه در ایام امتحانات موفق شویم ؟

روند برنامه های مدرسه را طبیعی جلوه دهیم بهترین اقدام برای راحت رسیدن به هدف حفظ آرامش ، داشتن روحیه بانشاط و فعال است سعی کنیم در ایام امتحانات خود را کاملاً آرام کنیم در برنامه های روزانه خود یکسره درس نخوانیم حداقل برای هر 50 دقیقه برنامه مطالعاتی 10 دقیقه به مغز خود استراحت بدهیم ، پژوهشگران معتقدند بازده 6 ساعت مطالعه مداوم به اندازه 2 ساعت مطالعه با استراحت بین فاصله های زمانی است زمانی که 10 دقیقه به ذهن خود استراحت دهید ، کارکرد ذهن را افزایش می دهید هرگز با برنامه های مدرسه و کلاس به مقابله نپردازیم ، زیرا تصور این فکر ، جسم و روح را خسته می کند و یادگیری را مشکل میسازد حتماً نکاتی را که برای شما سخت است ، یادداشت برداری نموده تا در فرصتهای مرده چندین بار آنها را مطالعه کنید در حین مطالعه حتماً مواد قندی سالم مثل خرما ، شیرینی جات مصرف کنید همیشه به فرا رسیدن پایان امتحانات فکر کنید و همچنین به این مطلب که این ایام به سرعت می گذرد . ذهن خسته است در ایام امتحانات به تغذیه خود توجه کنید اگر در ایام امتحانات برای یک درس زمان اضافه دارید ، به درسهایی که نیاز به زمان بیشتری دارند ، بپردازید برای درسی که ضعف بیشتری دارید ، هر روز نیم ساعت زمان در نظر بگیرید و طبق تقسیماتی که دارید ، تمام بخشها را رفع اشکال کنید تمام اطلاعات را به صورت نکته ثبت کنید برای درک مطالب مشکل ، مثال ، رمز و تصویری در نظر بگیرید و بدین طریق آنها را رمز گذاری کنید
در مطالعه با افزایش سرعت خواندن از پراکندگی حواس جلوگیری و تمرکز حواس خود را افزایش دهید
حتماً درس ها را دوست بدارید ، چون ارتباط برقرارکردن با درس به میزان 30 % فهم و درک مطلب را افزایش می دهد در نظر داشته باشید که یک دانش آموز توانمند ، اراده و اعتماد به نفس خود را تقویت می کند و با روحیه ای شاد و آرام و اعتقاد به خدا برنامه ها را دنبال می کند.نگرانی های دانش آموزان در ایام امتحانات ، گاهی با فشار خانواده ها بیشتر می شود، در حالیکه باید با این مساله خیلی عاقلانه و منطقی برخورد کرد.
دانش آموز باید در طول سال ، درس بخواند تا درایام نزدیک به امتحان ، مجبور نشود با بیخوابی و نگرانی و در شرایط روحی نامطلوب بیش از حد توان خود فعالیت کند . کم خوابی های شب امتحان ، سبب خستگی زود هنگام، کاهش بازده، فراموشی ، افزایش نا آرامی و اشتباه در جلسه امتحان می شود.
اگر توجه داشته باشیم که استعداد همه افراد یکسان نیست ، دانش آموز را به خاطر آنکه نمره امتحانی اش از نمره دانش آموز دیگری کمتر شده ، ملامت نخواهیم کرد بلکه به عکس به خاطر وظیفه شناسی او برای درس خواندن و انجام تکالیفش احساس رضایت و امتنان خواهیم داشت. هر امتحان ، در واقع آزمونی است که به صورت مسابقه برگزار می شود. بنابراین موفقیت در  امتحانات فقط به میزان فعالیت فرد ارتباط ندارد بلکه به فعالیت افراد دیگر و استعدادهای آنها نیز ارتباط دارد. لذا به هیچ عنوان منطقی نیست که خانواده ها روی فرزندان خود فشار روحی بی جا وارد کنند و آنها را گرفتار نگرانیهای مضاعف و آزار دهنده نمایند . به طور خلاصه وظیفه دانش آموز  درس خواندن ، تلاش کردن و جدیت است ؛ اما اگر وظیفه خود را به خوبی انجام داده اما نتیجه امتحان  باب میل او نیست ، نباید این موضوع وسیله ای برای سرزنش او قرار گیرد.در زمینه درس خواندن، امتحان دادن یا شرکت در آزمون ، باید روح توکل بر انسان حاکم باشد نه روح تواکل. در این صورت فرزندان در انجام وظیفه و تلاش علمی خود کوتاهی نمی کنند ، از خداوند برای موفقیت خود کمک می خواهند و با آرامش خاطر در امتحان شرکت می نمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392 :: نویسنده : مدیر مجتمع
روابط عمومی : در هفته بزرگداشت مقام معلم،جشن بزرگ ستارگان به منظور تجلیل از دانش آموزان ممتازو موفق مدارس شهرستان روانسر با حضور جمعی از مسئولان ، اولیاء ومربیان در تالار وحدت آموزش وپرورش برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش روانسر :مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر در این جشن گفت: تمام تلاش آموزش و پرورش ایجاد شرایط  مناسب جهت شکوفایی استعداد های دانش آموزان با همکاری خانه ومدرسه است .

رحیم کرمی افزود: کسب رتبه های برتر در سطح استان توسط  دانش آموزان این شهرستان در زمینه‌های مختلف پرورشی، علمی ، فرهنگی، هنری و ورزشی نشانگر تلاش وهمت دانش آموزان شهرستان روانسر می باشد .

معاون آموزش ونوآوری مدیریت آموزش وپرورش این شهرستان نیز گفت: ملاک انتخاب دانش آموزان جهت معرفی بعنوان ستاره وبرتر در دوره متوسطه کسب معدل 5/19 ودر دوره راهنمایی معدل 75/19 بوده وهمچنین دانش آموزانی که درمسابقات استانی رتبه های برتر را کسب نموده باشند.


محمد لقمان غفوری افزود : در این جشنواره از دانش آموزان کلاس ششمی نیز که در مسابقات علمی سطح شهرستان رتبه ی برتر را کسب نموده اند تقدیر می شود .

درادامه پس از اجرای برنامه های هنری از 250دانش آموز برتر علمی مدارس شهرستان روانسر با اهدای هدایا ولوح تقدیر تجلیل شد .  


منبع خبر :   کارشناس روابط عمومی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

کد متحرک کردن عنوان وب